• Co je Pinterest?

Pinterest je a sociální síť založená na sdílení obrázků. Konkrétně, Pinterest je druh virtuální korkové desky, na které jsme ("pin", English) své oblíbené, toužící a inspirující momenty, abychom je mohli sdílet na našich "tabulích" (tabulkách) organizovaných podle kategorií. Fotografie, ilustrace, videa: Pinterest přijímá všechny formáty.

Vytvořeno v roce 2010 ve Spojených státech, Pinterest se počítá dnes více než 12 milionů uživatelů internetu po celém světě. A náhlá obnovit zájem o několik týdnů, takže: pokud nejste troglodytský poustevník, nemůžete uniknout nárůstu diskusí o Pinterestu, které se šíří po celém webu!

  • Důvody úspěchu Pinterestu

Někteří lidé zpochybňují skutečnou užitečnost Pinterestu: samozřejmě to dovoluje držet pod loktem fotografie, které nás inspirují, ať už jako součást profesionálního hodinkového nebo osobního použití.

Kromě toho, "pinner", a následují rady našich kontaktů je velmi časově náročné ...

Jedna ze silných stránek Pinterestu je jeho snadné použití : je jasné, že sdílení jeho přání a jeho favoritů nebylo nikdy tak jednoduché. Samozřejmě, jeden může bookmaker odkaz, stránku, nebo uložit obrázek na jeho pevný disk. Přesto je jejich přidržení jedním kliknutím drasticky rychlejší.

Dalším důvodem tohoto fenomenálního úspěchu, chutná a velmi uvažující ergonomie místa. Tam, kde Twitter obsahuje dvojnásobné písemné omezení ve 140 značkách, nabízí Pinterest hravé a neomezené použití.

  • Pinterest, návod k použití

Jste pokoušení dobrodružství Pinterest?

Nejprve se musíte zaregistrovat. Nebo spíše, požádat o pozvánku, buď přímo z webu (nedoporučujeme to, čekací doba je velmi dlouhá), nebo připojením přes Facebook z domovské stránky Pinterestu. Můžete také požádat některého z vašich již zaregistrovaných kontaktů o sponzorování.

Jakmile se zaregistrujete, budete muset vytvořit pouze desky pro vás (ve výchozím nastavení nabízí tři nebo čtyři desky).

Budete také moci postupujte podle desek přátel nebo cizinců, kteří vás inspirují, tím, že je hledá jednoduše z webu.

  • Některé účty a rady, které je třeba následovat

To Cosmopolitan.fr ... samozřejmě!

Ale také ten, který se věnuje laku na nehty Pshiit Polish, oddělení krásy na prýmkách a především, jak je vyrobit !, nebo dokonce i vynikající DYI černých ... Najděte naše oblíbené desky!